
Back to basic: een oase van rust in je interieur
Onze levens zijn druk. In huis wil je daarom een oase van rust creëren. Back to basic. Dat zien we terug in de laatste trends op het gebied van raamdecoratie.
Binnenkijken, Inspiratie
In een landelijk dorpje in de Zaanstreek bouwt BN’er Fajah Lourens haar droomhuis. Bij een gloednieuw huis hoort natuurlijk ook nieuwe raamdecoratie. In samenwerking met één van onze Zonnelux specialisten, Issa Vloeren uit Alkmaar, kiest Fajah houten jaloezieën en dakraamrolgordijnen van Zonnelux uit.
Onze collega is bij Fajah thuis geweest om de nieuwe raamdecoratie in te meten, zodat de jaloezieën en rolgordijnen straks perfect passen.
Fajah kiest voor: houten jaloezieën (50 mm) in kleurnummer: 8767 met een bijpassende ladderband in kleurnummer: 251 (25 mm).
In de badkamer en slaapkamer hangen rolgordijnen bij de dakramen. Fajah koos voor kleurnummer: 2644 (verduisterend) met een aluminium/grijze profielkleur.
Wil jij net als Fajah Lourens een advies op maat? In een telefonisch adviesgesprek nemen we de verschillende mogelijkheden graag met je door.
Wil je net als Fajah ook raamdecoratie van Zonnelux? Bezoek dan een Zonnelux specialist bij jou in de buurt of vraag onze gratis brochure aan.
Onze levens zijn druk. In huis wil je daarom een oase van rust creëren. Back to basic. Dat zien we terug in de laatste trends op het gebied van raamdecoratie.
Een woontrend die al jaren populair is: het toepassen van natuurlijke en pure materialen in je interieur. Steeds meer mensen kiezen dan ook voor houten raambekleding.